Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2019

Świetna zabawa podczas ferii. Bal karnawałowy największą atrakcją

fot. SP w Sipiorach

fot. SP w Sipiorach

Ferie to czas radości, relaksu i odpoczynku od zajęć szkolnych. Nie oznacza to wcale odpoczynku od # pobytu w szkole i zajęć przez nią organizowanych.

Jak co roku dzieci pozostające podczas ferii zimowych w domu, skorzystały z oferty przygotowanej przez naszą szkołę. Mogły tu pod okiem nauczycieli atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzić czas. Dużo satysfakcji sprawił uczniom wyjazd do sali zabaw "Arka Noego” w Wyrzysku. Zarówno starsi, jak i młodsi świetnie się bawili i mile spędzili czas w gronie kolegów ze szkoły.

Dzieci miały do swojej dyspozycji cztery niezwykłe piętra konstrukcji i labiryntów. W tym wyjątkowym miejscu czekało na nich wiele atrakcji, np. basen z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, armatki oraz wymagający tor przeszkód. Wszyscy z uśmiechniętymi i pomalowanymi buziami wrócili do domu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także coroczny bal karnawałowy, podczas którego szkolny korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z bajek i kreskówek. Wszyscy mieli także okazję poczuć się, jak na prawdziwym wybiegu podczas prezentacji swoich pięknych kostiumów. W tym dniu prowadzący zabawę - DJ Marcin Gąsiorowski wraz z animatorką Julią - nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w układach tanecznych wspólnie ze swoimi szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas pląsów uśmiech nie znikał z twarzy, a dzięki słodkiemu poczęstunkowi uczestnicy zabawy mogli zregenerować swoje siły.

Na zakończenie wybrano królową i króla balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było naszym głównym celem. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych i oryginalnych strojów.

Dzięki wsparciu ludzi i instytucji dobrego serca, ferie zimowe w naszej szkole były atrakcyjnym i bogatym w nowe doświadczenia czasem dla naszych uczniów, dlatego też dziękujemy Państwu Bożenie i Grzegorzowi Mordzak, Bankowi Spółdzielczemu w Kcyni i Radzie Rodziców przy SP w Sipiorach.

Materiał: SP w Sipiorach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)