Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2019

Świetna zabawa podczas ferii. Bal karnawałowy największą atrakcją

fot. SP w Sipiorach

fot. SP w Sipiorach

Ferie to czas radości, relaksu i odpoczynku od zajęć szkolnych. Nie oznacza to wcale odpoczynku od # pobytu w szkole i zajęć przez nią organizowanych.

Jak co roku dzieci pozostające podczas ferii zimowych w domu, skorzystały z oferty przygotowanej przez naszą szkołę. Mogły tu pod okiem nauczycieli atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzić czas. Dużo satysfakcji sprawił uczniom wyjazd do sali zabaw "Arka Noego” w Wyrzysku. Zarówno starsi, jak i młodsi świetnie się bawili i mile spędzili czas w gronie kolegów ze szkoły.

Dzieci miały do swojej dyspozycji cztery niezwykłe piętra konstrukcji i labiryntów. W tym wyjątkowym miejscu czekało na nich wiele atrakcji, np. basen z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, armatki oraz wymagający tor przeszkód. Wszyscy z uśmiechniętymi i pomalowanymi buziami wrócili do domu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także coroczny bal karnawałowy, podczas którego szkolny korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z bajek i kreskówek. Wszyscy mieli także okazję poczuć się, jak na prawdziwym wybiegu podczas prezentacji swoich pięknych kostiumów. W tym dniu prowadzący zabawę - DJ Marcin Gąsiorowski wraz z animatorką Julią - nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w układach tanecznych wspólnie ze swoimi szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas pląsów uśmiech nie znikał z twarzy, a dzięki słodkiemu poczęstunkowi uczestnicy zabawy mogli zregenerować swoje siły.

Na zakończenie wybrano królową i króla balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było naszym głównym celem. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych i oryginalnych strojów.

Dzięki wsparciu ludzi i instytucji dobrego serca, ferie zimowe w naszej szkole były atrakcyjnym i bogatym w nowe doświadczenia czasem dla naszych uczniów, dlatego też dziękujemy Państwu Bożenie i Grzegorzowi Mordzak, Bankowi Spółdzielczemu w Kcyni i Radzie Rodziców przy SP w Sipiorach.

Materiał: SP w Sipiorach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)