Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2019

Święta wielkanocne tuż, tuż… Przygotowania w Słonawach

fot.pow

fot.pow

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami.# Dzieci ze Słonaw już dwa tygodnie przygotowują się do tych świąt.

Najpierw odbywały się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały palmy, koszyczki i inne wielkanocne ozdoby. Wreszcie przyszedł czas na zajęcia kulinarne, które odbyły się 11 kwietnia 2019r. Podstawowym produktem były jajka – symbol życia. Wykonywana była pasta jajeczna. W drugiej części zajęć najmłodsi poznali tradycje i symbole świąteczne. Zajęcia przygotowały:  Ewa Wesół – bibliotekarka, Halina Tacka – świetliczanka i  Anna Wałkiewicz.

materiał:  RBP w Szubinie

 

                                                                           

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesny styl
Meble łazienkowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Pomoc drogowa
Meble młodzieżowe i dziecięce
Krzesło młodzieżowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)