Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

29 grudnia 2019

Świąteczne spotkanie w CKZIU. Uczniowie wspólnie śpiewali kolędy

fot. Hanna Durau

fot. Hanna Durau

We wtorek (17.12.2019 r.) uczniowie klas I TIŻ i 3 TIŻ przygotowali montaż słowno-muzyczny o # tematyce bożonarodzeniowej dla całej społeczności szkolnej. Wspólne kolędowanie i wysłuchanie recytacji wierszy o Bożym Narodzeniu wprowadziło wszystkich w atmosferę świąteczną.

Na koniec apelu Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim zebranym i przez uścisk dłoni przekazała znak pokoju – wyraz szacunku i miłości dla każdego bliźniego.

Po apelu Pani Dyrektor wręczyła certyfikaty ukończenia kursu na pilota wycieczek, który odbywał się w naszej szkole, po czym przewodniczący Rady Rodziców wraz z Panią Dyrektor podsumował konkurs na klasę, która zebrała najwięcej pieniędzy na Radę Rodziców.

Zwycięzcami okazały się klasy I TIG i I TIŻ, a Pani Elżbieta Olszewska, opiekun Samorządu Uczniowskiego, wręczyła bony upominkowe dla wyróżnionych klas za udział w Konkursie na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Wyróżnione klasy to Ib, Ic i IV TIŻ.

W piątek (20.12.2019 r.) odbyły się klasowe wigilie. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do akcji "Klasowe wigilie bez plastiku" i miło nam poinformować, że te świąteczne spotkania faktycznie odbyły się bez plastiku – uczniowie przynieśli swoje talerzyki, kubki i sztućce. Cieszymy się, że przy okazji tak ważnego wydarzenia nasi uczniowie postawili nie na komfort a na pomoc planecie.

materiał: Hanna Durau

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Szafy przesuwne
Wypożyczalnia samochodów
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Makijaż ślubny
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)