Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

29 grudnia 2019

Świąteczne spotkanie w CKZIU. Uczniowie wspólnie śpiewali kolędy

fot. Hanna Durau

fot. Hanna Durau

We wtorek (17.12.2019 r.) uczniowie klas I TIŻ i 3 TIŻ przygotowali montaż słowno-muzyczny o # tematyce bożonarodzeniowej dla całej społeczności szkolnej. Wspólne kolędowanie i wysłuchanie recytacji wierszy o Bożym Narodzeniu wprowadziło wszystkich w atmosferę świąteczną.

Na koniec apelu Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim zebranym i przez uścisk dłoni przekazała znak pokoju – wyraz szacunku i miłości dla każdego bliźniego.

Po apelu Pani Dyrektor wręczyła certyfikaty ukończenia kursu na pilota wycieczek, który odbywał się w naszej szkole, po czym przewodniczący Rady Rodziców wraz z Panią Dyrektor podsumował konkurs na klasę, która zebrała najwięcej pieniędzy na Radę Rodziców.

Zwycięzcami okazały się klasy I TIG i I TIŻ, a Pani Elżbieta Olszewska, opiekun Samorządu Uczniowskiego, wręczyła bony upominkowe dla wyróżnionych klas za udział w Konkursie na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Wyróżnione klasy to Ib, Ic i IV TIŻ.

W piątek (20.12.2019 r.) odbyły się klasowe wigilie. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do akcji "Klasowe wigilie bez plastiku" i miło nam poinformować, że te świąteczne spotkania faktycznie odbyły się bez plastiku – uczniowie przynieśli swoje talerzyki, kubki i sztućce. Cieszymy się, że przy okazji tak ważnego wydarzenia nasi uczniowie postawili nie na komfort a na pomoc planecie.

materiał: Hanna Durau

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Wulkanizacja
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Sprzedaż opon
Narożniki
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)