Dziś mamy 17 października 2018, środa, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Świąteczne dekoracje pojawiły się na rynku. Iluminacje będą gotowe na Mikołajki

fot. A. Duda-Nowicka

fot. A. Duda-Nowicka

Od poniedziałku trwa montaż świątecznej dekoracji na Rynku w Kcyni. Zgodnie z planem wszystko # ma być gotowe na jutro, w dniu Św. Mikołaja.

Część iluminacji już zdobi kcyński Rynek, w tym wielka bombka, w której można usiąść oraz gwiazda. Są też anioły i reniferek, a także projektory emitujące świąteczne elementy... szczególnie spodobają się najmłodszym. Jutro podłączone zostaną pozostałe elementy tegorocznego wystroju. Mamy nadzieję, że cała koncepcja przypadnie Państwu do gustu! - podkreśla Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Montażem elementów zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego - Tomasz Brzeziński i Krzysztof Dereziński. Koordynacją zadania związanego z dekoracją świąteczną miasta zajmuje się Anna Duda-Nowicka. Świąteczne dekoracja cieszyć będą nasze oczy do końca stycznia.

Umilimy także Państwu atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie za pomocą świątecznej muzyki, która od 18 grudnia rozbrzmiewać będzie z głośników urzędu.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)