Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Świąteczne dekoracje pojawiły się na rynku. Iluminacje będą gotowe na Mikołajki

fot. A. Duda-Nowicka

fot. A. Duda-Nowicka

Od poniedziałku trwa montaż świątecznej dekoracji na Rynku w Kcyni. Zgodnie z planem wszystko # ma być gotowe na jutro, w dniu Św. Mikołaja.

Część iluminacji już zdobi kcyński Rynek, w tym wielka bombka, w której można usiąść oraz gwiazda. Są też anioły i reniferek, a także projektory emitujące świąteczne elementy... szczególnie spodobają się najmłodszym. Jutro podłączone zostaną pozostałe elementy tegorocznego wystroju. Mamy nadzieję, że cała koncepcja przypadnie Państwu do gustu! - podkreśla Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Montażem elementów zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego - Tomasz Brzeziński i Krzysztof Dereziński. Koordynacją zadania związanego z dekoracją świąteczną miasta zajmuje się Anna Duda-Nowicka. Świąteczne dekoracja cieszyć będą nasze oczy do końca stycznia.

Umilimy także Państwu atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie za pomocą świątecznej muzyki, która od 18 grudnia rozbrzmiewać będzie z głośników urzędu.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)