Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2020

Sukcesy reprezentantów Aktywnej Kcyni. Wrócili z pucharami

fot. Łukasz Kaniewski

fot. Łukasz Kaniewski

Kolejny weekend za nami. Część drużyny wybrała się na# zawody do Skrwilna, niektórzy pojechali walczyć w Sielcu a reszta cieszyła się urlopem.

W Sielcu Alina i Krzysztof godnie reprezentowali Aktywną Kcynię w 2 Dworskich Przełajach o Puchar Burmistrza Żnina. Natomiast 4 zawodników pojechało do Skrwilna walczyć w drugim etapie Pucharu Regionalnego o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej. Cała czwórka wróciła z pucharami. Agnieszka Ciaciuch zdobyła 1 miejsce, Michał Wolff – 3 miejsce, Angelika Moraczewska – 3 miejsce oraz Alicja Kaniewska – 1 miejsce. Zawodnicy startowali na dystansie 5 i 10km.

Gratulujemy!!!
 
Przed nami miesięczna przerwa, a we wrześniu cała drużyna będzie walczyć w finale w Białym Borze. Trzymajcie kciuki.
 
Materiał: Łukasz Kaniewski 
 
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 
Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)