Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2020

Sukces uczniów CKZIU! Chłopcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju

fot. Jan Wójcik

fot. Jan Wójcik

08 stycznia 2020 r. uczniowie CKZIU w Wyrzysku wzięli udział w # turnieju finałowym Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej.

Czyżak Hubert, Michałek Mikołaj, Kowalski Marek, Jagodzinski Hubert, Barciszewski Mariusz, Łassa Fabian, Polcyn Radosław, Grochowski Krystian, Królik Miłosz i Bogacki Jakub rozpoczęli rozgrywki 13.12.2019 r., a w tym tygodniu zakończyli je ogromnym sukcesem.

Chłopcy zajęli pierwsze miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. Zwycięstwo to cieszy tym bardziej, że mistrzowie obronili ten tytuł już trzeci rok z rzędu!

Nasza mistrzowska drużyna oczywiście gra dalej i 20 stycznia 2020 r. w Wągrowcu powalczy o prymat w rejonie pilskim.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. 

materiał: Jan Wójcik

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Usługi transportowe
Odchudzanie
Botox zmarszczki lwie
Masaż gorącymi kamieniami
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)