Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2019

Sukces szczypiornistek z Kcyni. Zawodniczki zwyciężyły w turnieju

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

Zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia wystąpiły w XXII memoriale # Krzysztofa Kaźmierczaka w Gołańczy.

Rywalkami naszych szczypiornistek były drużyny z Budzynia, Piły i Gołańczy. Szczypiornistki z Kcyni wygrały kolejno rywalizację z Budzyniem 10-8, Piłą 18-2, a w ostatnim meczu pokonały Gołańcz 18-7 i zostały zwycięzcami tegorocznego memoriału. Razem z pucharem za I miejsce do Kcyni dotarły wyróżnienia indywidualne:

- najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Puławska, najlepszą strzelczynią została Emilia Łyszczarz, nagrodą dodatkową wyróżniona została Daria Walentowska, a najlepszą zawodniczką została Marysia Kutka, która tym razem grała w drużynie swojej szkoły z Gołańczy (w meczu z Budzyniem Marysia grała razem z nami). Serdecznie gratulujemy!

Skład: Aleksandra Puławska(br), Emilia Łyszczarz (10), Daria Walentowska (9), Marysia Kutka (6), Kinga Białachowska (5), Maja Michalska (5), Patrycja Hallas (5), Martyna Kuś (5), Iga Wiśniewska (2), Wiktoria Zagórska. Trener Bartek Łyszczarz.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)