Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

Sukces grafików ze Staszica. Adrian i Olek w finale konkursu

Uczniowie „Reklamy” Adrian Balcerowski oraz Olek Łoboda wygrali konkurs pt. # „Pakiet Firmowy dla Firmy A2Projekt”.

Konkurs zorganizowany został na platformie Corton.pl. Organizator wybrał pomysł naszych uczniów na logo, wizytówkę i papier firmowy spośród 39 różnorodnych projektów od grafików i agencji graficznych z całej Polski!

Gratulujemy!

To nie pierwsza sytuacja, w której uczniowie pokonują mistrza. Obecnie Adrian i Olek zajmują się projektowaniem strony internetowej i są bardzo blisko zwycięstwa. Przeszli właśnie do finału, gdzie konkurują już tylko z jednym uczestnikiem, deklasując tym samym wiele profesjonalnych agencji graficznych.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

materiał: Joanna Betscher

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)