Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2018

Sukces grafików ze Staszica. Adrian i Olek w finale konkursu

Uczniowie „Reklamy” Adrian Balcerowski oraz Olek Łoboda wygrali konkurs pt. # „Pakiet Firmowy dla Firmy A2Projekt”.

Konkurs zorganizowany został na platformie Corton.pl. Organizator wybrał pomysł naszych uczniów na logo, wizytówkę i papier firmowy spośród 39 różnorodnych projektów od grafików i agencji graficznych z całej Polski!

Gratulujemy!

To nie pierwsza sytuacja, w której uczniowie pokonują mistrza. Obecnie Adrian i Olek zajmują się projektowaniem strony internetowej i są bardzo blisko zwycięstwa. Przeszli właśnie do finału, gdzie konkurują już tylko z jednym uczestnikiem, deklasując tym samym wiele profesjonalnych agencji graficznych.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

materiał: Joanna Betscher

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)