Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Studniówka "Żeglugi". Tak się bawili maturzyści

fot. Mateusz Rosa

fot. Mateusz Rosa

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.#"- Wisława Szymborska

W dniu 08.02.2019 r. miejsce miała studniówka uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią. Uroczystego rozpoczęcia balu dokonał Pan Dyrektor Kazimierz Toczko.

Uczniowie klas czwartych Technikum Eksploatacji Portów i Terminali, Technikum Żeglugi Śródlądowej oraz Technikum Pojazdów Samochodowych w tym roku fantastycznie bawili się w Hotelu - Restauracji "Saga" w Zamościu k. Bydgoszczy. Bal tradycyjnie rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego tegoroczni maturzyści solennie się przygotowywali pod czujnym okiem Pani profesor Ewy Młynarczyk. Nie zabrakło życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców. Fantastyczną zabawę poprowadził DJ Wodzirej Wolfi. Bal na 100 dni przed maturą z pewnością pozostanie w pamięci wielu z Nas na bardzo długo. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji wykonanej przez Mateusza Rosę z firmy Fourstudio.

Wychowawcy klas maturalnych:
Klasa IV TE - Pani profesor Alina Pilarska
Klasa IV TŻ - Pani profesor Sylwia Wieczorek
Klasa IV TS - Pani profesor Dagmara Bajek

materiał: Aleksandra Meller

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 47 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)