Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Strażacki turniej tenisa. Patryk Małecki i Jakub Olszewski najlepsi

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie odbył się Strażacki Turniej Tenisa Stołowego#, którego głównym organizatorem był Oddział Wojewódzki Związku OSP RP województwa kujawsko-pomorskiego. Nad całością czuwał Jakub Cegiełka.

W grupie młodszej, w kategorii 11-13 lat najlepszy okazał się Patryk Małecki ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie. Na drugiej pozycji uplasowała się Natalia Małecka ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Maja Łęgowska również uczennica Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie.

W grupie starszej, w kategorii 14-16 lat  najlepsi byli zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 w Szubinie. Pierwszy był Jakub Olszewski, a druga Amelia Dorszewska. Trzecią pozycję zajął Krzysztof Kusiak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie.

materiał: Beata Danielewska-Szymczak

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Meble kuchenne
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)