Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 lipca 2019

Strażacki memoriał za nami. Charytatywny cel imprezy

fot. powierzone

fot. powierzone

W sobotę, 29 czerwca odbył się Memoriał im. Mirka Schmidta i Stanisława Bajczyka# w piłce nożnej, którego organizatorem była OSP w Kcyni.

To już tradycja, że strażacki memoriał, do udziału w którym zapraszane są strażackie drużyny odbywa się w Kcyni. W tym roku zespoły grały na boisku Orlik, a impreza miała cel charytatywny – zbierano na leczenie Amelki Zygiel. Drużyny grały w podziale na dwie grupy. Ostatecznie wyniki memoriału prezentują się następująco:
I miejsce OSP Sipiory
II miejsce OSP Łankowice
III miejsce OSP Dziewierzewo
IV miejsce Kartonex
V miejsce OSP Kcynia

W memoriale brały jeszcze udział: OSP Barcin , OSP Żurawia, OSP Potulice, OSP Górki Zagajne oraz jednostki z gminy Gołańcz. Organizatorzy poza pucharami przyznali okolicznościowe statuetki: najstarszy zawodnik Robert Stróżyk, najlepszy bramkarz Piotr Werner i najlepszy strzelec Hubert Braniecki. Podczas imprezy uzbierano kwotę 3.111 zł, którą prezes OSP Kcynia Robert Napierała przekazał rodzicom Amelki. Fundatorem pucharów był m.in. Urząd Miejski w Kcyni.

Materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)