Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 listopada 2018

Sto drzew na stulecie niepodległości. Mieszkańcy sadzili tuje wokół stawu

fot. powierzone

fot. powierzone

Sołectwo Karnowo uczciło 100 lat Odzyskanie Niepodległości, sadząc sto drzew.

Działka wokół stawu została przyozdobiona tujami, które już za kilka lat pokażą swoje piękno. Sołtys Wioletta Marchlewska dziękuje wszystkim, którzy z nieprzymuszonej woli pomagali przy pracy.

Na koniec zaproszono chętnych na słodki poczęstunek.

materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)