Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 kwietnia 2018

Starosta i burmistrz na terenie budowy. Prace mają się zakończyć do 30 kwietnia

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

12 kwietnia starosta nakielski Tomasz Miłowski wraz z burmistrzem Szubina Arturem #Michalakiem wizytowali teren budowy ogrodzenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Kochanowskiego 1 w Szubinie. Inwestycję realizuje Powiat Nakielski.

Wykonawcą robót jest firma INfence Izabela Dudko ze Szczecina. W ramach inwestycji wykonane zostaną: ogrodzenie, furtki, bramy (w tym jedna przesuwna sterowana zdalnie). Ponadto fragment terenu utwardzony zostanie kostką betonową.

Prace mają się zakończyć do 30 kwietnia 2018 r.

materiał: Anna Czyżak-Skowrońska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)