Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2019

"Sprytne kotki" w sali zabaw Kids Play

fot.pow

fot.pow

"Sprytne kotki" z przedszkola "Słoneczko" w Nakle nad Notecią spożytkowały swoją energię na zabawie w Kids Play w Bydgoszczy.

Liczne atrakcje w sali zabaw dostarczyły dzieciom pozytywną dawkę ruchu. Przedszkolaki ćwiczyły zdolności motoryczne, koordynację ruchową integrując się z rówieśnikami.  Liczne uśmiechy dzieci dały do zrozumienia, że wyjazd można zaliczyć do udanych.

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraża zgody na komentowane artykułu.

Oceń artykuł: 21 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)