Dziś mamy 5 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

Sprawdzian dla młodych pływaków. Sprawdzono ich wytrzymałość

fot. Paweł Juszczak

fot. Paweł Juszczak

Dnia 25 – 26 listopada 2019 roku na Krytej Pływalni Naquarius w # Nakle nad Notecią odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu Dzieci 11 i 12 lat.

Zawody zorganizowane zostały przez UKS Czwórka Nakło z ramienia Kujawsko Pomorskiego Związku Pływackiego i są formą kontroli wytrenowania zawodników i obejmują swym zasięgiem wszystkich chcących liczyć się w Polsce zawodników.

Tylko i wyłącznie ta próba daje możliwość wystartowania w czerwcowych zawodach w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwszego dnia Nasi zawodnicy podjęli próbę wytrzymałości i mieli do pokonania dystans 400 lub 800m.

Dnia następnego czekała na nich wszechstronność na dystansie 200m stylem zmiennym. Łącznie w próbie uczestniczyło 12 pływaków z rocznika 2007 i 2008, Są to uczniowie ZSP nr 4 w Nakle nad Notecią oraz SP nr 2 w Nakle.

Gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia na następnych zawodach.

materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 1
Pliki do pobrania
WYNIKI.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)