Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2019

Spotkanie ze znanymi sportowcami. Promowano aktywność fizyczną

fot. pow

fot. pow

W poniedziałek, 7 stycznia uczniowie ZSS w Karnowie, spotkali się ze znanymi sportowcami.

Wydarzenie odbyło się Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w  Bydgoszczy.

W mechaniku zjawiło się pięć szkół z Bydgoszczy, a także ze Żnina, Karnowa czy Koronowa. Imprezę zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Bydgoszczy. To była jej druga edycja. Idea spotkań jest prosta: młodzi ludzie mają się integrować, a sportowcy, których znają z telewizji czy internetu, promować wśród nich aktywność i wiedzę o dyscyplinach sportowych. Z uczniami spotkał się Wojciech Gutorski, wioślarz, złoty medalista mistrzostw Europy oraz trzykrotny olimpijczyk, Natalia Gacka-Dressler, mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym, oraz siatkarki: Izabela Bełcik, dwukrotna mistrzyni Europy, i Ewa Kowalkowska, złota medalistka Polski.

Uczniowie wzięli udział w rozgrzewce fitnessowej, bawili się piłką, ćwiczyli na ergometrach. Na koniec dzieci wręczyły im medale.

Materiał: Lidia Loranc-Wiśniewska/ZSS w Karnowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)