Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2018

Spotkanie z parlamentarzystami PiS. Rozmawiano na kilka tematów

fot. Mariusz Skoczek

fot. Mariusz Skoczek

W niedzielę, 15 kwietnia w Nakle nad Notecią odbyło się pierwsze spotkanie zorganizowane #przez PiS z cyklu "Polska Jest Jedna". Gościliśmy posłankę Ewę Kozanecką oraz posła ziemi wielkopolskiej Szymona Szynkowskiego vel Sęk.

Rozmawialiśmy o zrealizowanych już obietnicach PiS, a także o kolejnych deklaracjach złożonych na wczorajszej Konwencji PiS w Warszawie. Omówiono zapowiedzi obniżenia podatku CiT i ZUS dla małych przedsiębiorców, nowe propozycje społeczne dla dzieci, młodzieży - wyprawka dla każdego ucznia w kwocie 300 zł, rodzin - minimalna emerytura dla matek 4 dzieci. Następne spotkanie planowane jest na czerwiec i będzie poświęcone tematyce rolniczej.

Materiał: Mariusz Skoczek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 35 80

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)