Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Spotkanie z niezwykłym sportowcem. Uczniowie podziwiali trofea gościa

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek, 9 września odbyło się spotkanie uczniów klasy 3c Szkole Podstawowej nr 2# w Nakle z Panem Wojciechem Trybuszewskim, tegorocznym zdobywcą złotego medalu Letnich Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Zielonej Górze.

Dzieci oglądały także trofea z wieloletniego dorobku sportowego Pana Wojciecha, który od 36 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Wśród osiągnięć są medale z rajdów samochodowych, pływania, lotów na motolotni oraz ostatnio zdobyty puchar z Biegu Solnego czyli wyścigów na wózkach, które odbyły się w Ciechocinku.

Aktualnie p. Wojciech przygotowuje się do Zimowych Mistrzostw Polski, które odbędą się od 20 do 24 listopada w Szczecinie. Dzięki regularnym treningom i wytrwałej pracy w pokonywaniu własnych barier udowadnia, że można wiele osiągnąć i czerpać radość z życia. " Osoby niepełnosprawne uczą nas nie poddawać się i nie martwić problemami, ale dzielnie pokonywać trudności w swoim życiu"- powiedzieli uczniowie. Życzymy panu Wojciechowi kolejnych sukcesów i dziękujemy, że znalazł czas na spotkanie z uczniami naszej szkoły.

materiał: Maria Techner

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)