Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

30 września 2018

Spotkanie z muzyką w przedszkolu. Maluchy stworzyły prawdziwą orkiestrę

fot. powierzone

fot. powierzone

Pierwszy miesiąc w żłobku "Słoneczko" już za nami. Razem z dziećmi obchodziliśmy # "Dzień muzyki" tworząc prawdziwą orkiestrę!

Maluszki nie tylko słuchały utworów muzycznych ale brały aktywny udział w zabawach muzycznych. Każde dziecko mogło zagrać na swoim ulubionym instrumencie a także odczuć muzykę różnymi zmysłami. Dzieci dowiedziały się o tym czym są nuty, jak wyglądają a także jakie spełniają wartości.

"Ucha nad­sta­wiam, słucham jak gra. Mu­zyka we mnie - w mu­zyce ja."

materiał: Ewa Jarczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)