Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Spotkanie z Filharmonią Pomysłów. Przedszkolaki na Stacji Bębnowej

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 25 listopada dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedzili artyści z #Filharmonii Pomysłów. Tym razem dzieci odwiedziły Stację Bębnową na wyspie Bunga-Bonga.

Poznały tam małego tancerza Tup-Tupa i jego magiczny mówiący bębenek oraz afrykańską tancerkę Manuelę, z którymi uczyły się tańca afrykańskiego, a także poznawały oryginalne afrykańskie instrumenty. Na koniec, razem z artystami przedszkolaki zatańczyły i zaśpiewały w rytm „bębnowej” muzyki.

Materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 29 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)