Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Spotkanie w sprawie budowy Dino

3 grudnia 2019 roku odbędzie się #zebranie mieszkańców w sprawie budowy w Nakle marketu Dino.

Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 8 w Nakle zaprasza na zebranie osoby zamieszkujące ulice: Bratkową, Bohaterów, Brzozową, Cedrową, Dożynkową, Fiołkową, Chopina, Karłowicza, Leśną, Mahoniową, Modrzewiową, Moniuszki, Olszewską, Paderewskiego, Piaskową, Różaną, Stokrotkową, Staszica, Szymanowskiego, Świerkową, Wzgórze Wodociągowe, Zielone Wzgórze w Nakle nad Notecią.

Głównym tematem spotkania będzie budowa budynku handlowo-usługowego, tj. marketu Dino, na terenie Samorządu nr 8.
Termin zebrania: 03.12.2019 r. (wtorek)

Miejsce: Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego (ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią), sala na I piętrze
Początek o godz. 19.00

Do udziału w zebraniu uprawnieni są pełnoletni mieszkańcy ww. ulic. Szczegółowy plan zebrania dostępny jest na tablicach ogłoszeń Samorządu Mieszkańców nr 8

materiał: Joanna Kotewa - Samorząd Mieszkańców nr 8

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 29 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)