Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

14 grudnia 2019

Spotkanie opłatkowe KGW. Panowała radosna atmosfera

fot. BG

fot. BG

Tradycją stały się już wigilijne spotkania Kół Gospodyń Wiejskich z terenu #gminy Sadki. Tegoroczna Wigilia odbyła się w Liszkówku.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli m.in. wójt Dariusz Gryniewicz, przewodniczący rady gminy Andrzej Niedbała, radny powiatowy Edward Kominiak, radni oraz sołtysi wsi Liszkówko i Śmielin Jacek Mierwa i Wojciech Frąckowiak oraz członkinie kół KGW z całej gminy Sadki.

Głos zabrała gospodyni Cecylia Białas, życząc wszystkim gościom zdrowych oraz spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Następnie goście skierowali wiele ciepłych i miłych słów, a także życzyli wszystkiego najlepszego nie tylko na nadchodzące święta, ale także na 2020 rok. W międzyczasie dla wszystkich przybyłych wystąpiły dzieci, które przygotowały przedstawienie związany z tematyką świąteczną.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    w dzień wyłacz lampki, w dniu 15-12-2019 18:30:04 napisał:

    pytam się gdzie jest drugi but Guliwera spod choinki w Sadkach

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Budowa stanu surowego
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Terminale płatnicze
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)