Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2018

Spotkanie opłatkowe. Dzieci przygotowały jasełka

fot.pow

fot.pow

Jest takie dzień, jeden raz w roku. Co niesie miłość w gęstniejącym mroku.# Gdzie gasną waśnie, smutki i łzy. Bo wtedy najważniejsi jesteśmy my...”.

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też 18 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim odbyła się Wigilia. Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Na tegoroczną uroczystość najstarsza grupa przygotowała widowisko jasełkowe. Mali aktorzy odważnie grali swoje role, pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali kolędy. Po występie artystycznym był oczywiście czas na składanie sobie bożonarodzeniowych życzeń i dzielenie się opłatkiem. Punktem kulminacyjnym była wizyta Gwiazdora, który obdarował dzieci upominkami.

materiał: Agnieszka Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 27 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)