Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

22 sierpnia 2019

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

"Kujawsko - Pomorski Ośrodek Ekonomii Społecznej" zaprasza przedstawicieli # organizacji pozarządowych, Podmioty Ekonomii Społecznej, przedsiębiorstwa społeczne z Gminy Szubin oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z animatorem KPOWES w celu wsparcia działalności statutowej i gospodarczej organizacji, które odbędzie się 22 sierpnia 2019r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szubinie. Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta ośrodka dotycząca współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz zostaną omówione nowe wzory ofert na realizację zadania publicznego.

materiał: Gmina Szubin 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi odmładzające
Lipoliza injekcyjna
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Skup i sprzedaż części
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Botox
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)