Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Spotkania z uczniami. Prowadzono rozmowy o bezpieczeństwie

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji w szkołach na terenie gminy # Szubin spotkania z uczniami prowadzili dzielnicowi. Mundurowi podczas pogadanek poruszali wiele tematów, ale przede wszystkim przypominali o bezpiecznych sposobach spędzania wakacji.

Wakacje oficjalnie rozpoczęły się w minioną środę (19.06.19). Zanim jeszcze przyszedł ten wyczekiwany dla uczniów czas, w wielu szkołach na terenie powiatu młodzież spotykała się z policjantami na pogadankach profilaktycznych.

Dzielnicowi z Szubina, mł. asp. Tomasz Bukowski oraz st. sierż. Mateusz Wawrzyniak rozmawiali z uczniami szkół w swoich rejonach służbowych w Rynarzewie i Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie. Policjanci przypominali dzieciom zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Mowa była o zachowaniu podczas pobytu na kąpieliskach. Policjanci przypominali, aby korzystać z kąpielisk strzeżonych i zawsze pod nadzorem osób dorosłych. Zwracali również uwagę na korzystanie z urządzeń wodnych zgodnie z ich przeznaczeniem i zgodnie z regulaminem wypożyczalni.

Dzielnicowi mówili też o tym, jak należy bezpiecznie zachowywać się w domu oraz w jego bezpośredniej okolicy.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)