Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2019

Sportowe półkolonie. Uczestnicy bawili się na świeżym powietrzu

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 24-28.06.2019 roku w Szkole Podstawowej w Rynarzewie zorganizowane zostały # Półkolonie Sportowe dla uczniów klasy 4b o profilu tenisa stołowego.

Celem półkolonii sportowych było doskonalenie elementów technicznych tenisa stołowego oraz aktywne spędzanie zajęć w sposób ciekawy i bezpieczny. Profilaktyczna część półkolonii zakładała naukę pierwszej pomocy, zajęcia ze strażakami oraz zajęcia z pedagogiem szkolnym.

W ramach półkolonii odbywały się także zajęcia na świeżym powietrzu, gdzie zorganizowane zostały zawody w trójboju lekkoatletycznym pod nazwą „Sprawny jak lekkoatleta”.

W programie znalazł się także wyjazd do Bydgoszczy do Parku Trampolin na zajęcia „Lekcja Wychowania Fizycznego”, odbywały się także zabawy relaksujące, wyjścia na lody, a każdy dzień kończył się smacznym obiadem.

W ostatni dzień zajęć odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa LUKS „ORZEŁ” Rynarzewo.

W zajęciach uczestniczyło 21 uczniów klasy sportowej, którzy w sposób aktywny spędzili pierwszy tydzień wakacji. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, skakanki z licznikiem, bidony na wodę na upalne dni oraz słodycze, które wręczał Prezes LUKS „ORZEŁ” Rynarzewo pan Janusz Nowakowski.

Półkolonie w całości zostały sfinansowane ze środków – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie, Szkoły Podstawowej w Rynarzewie oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Rynarzewie.

Półkolonie sportowe przygotowali i przeprowadzili instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Rynarzewie – Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.

materiał: Tomasz Grobelski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Tonery Directions
27PLN
Wulkanizacja
Botox i kwas hialuronowy
Meble kuchenne
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)