Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2019

Sportowe półkolonie. Uczestnicy bawili się na świeżym powietrzu

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 24-28.06.2019 roku w Szkole Podstawowej w Rynarzewie zorganizowane zostały # Półkolonie Sportowe dla uczniów klasy 4b o profilu tenisa stołowego.

Celem półkolonii sportowych było doskonalenie elementów technicznych tenisa stołowego oraz aktywne spędzanie zajęć w sposób ciekawy i bezpieczny. Profilaktyczna część półkolonii zakładała naukę pierwszej pomocy, zajęcia ze strażakami oraz zajęcia z pedagogiem szkolnym.

W ramach półkolonii odbywały się także zajęcia na świeżym powietrzu, gdzie zorganizowane zostały zawody w trójboju lekkoatletycznym pod nazwą „Sprawny jak lekkoatleta”.

W programie znalazł się także wyjazd do Bydgoszczy do Parku Trampolin na zajęcia „Lekcja Wychowania Fizycznego”, odbywały się także zabawy relaksujące, wyjścia na lody, a każdy dzień kończył się smacznym obiadem.

W ostatni dzień zajęć odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa LUKS „ORZEŁ” Rynarzewo.

W zajęciach uczestniczyło 21 uczniów klasy sportowej, którzy w sposób aktywny spędzili pierwszy tydzień wakacji. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, skakanki z licznikiem, bidony na wodę na upalne dni oraz słodycze, które wręczał Prezes LUKS „ORZEŁ” Rynarzewo pan Janusz Nowakowski.

Półkolonie w całości zostały sfinansowane ze środków – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie, Szkoły Podstawowej w Rynarzewie oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Rynarzewie.

Półkolonie sportowe przygotowali i przeprowadzili instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Rynarzewie – Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.

materiał: Tomasz Grobelski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabieg parafinowy
Pomoc drogowa
Nowoczesny styl
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zabiegi odmładzające
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble pokojowe
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)