Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2019

Spływ kajakowy z okazji Dni Szubina. Akcja zakończyła się sukcesem

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

W sobotę 8 czerwca odbył się spływ kajakowy szlakiem Obszaru Chronionego Krajobrazu Jezior # Żędowskich: od Sobiejuskiego, przez Żędowskie do Wąsoskiego, stanowiący jedną ze sportowo – rekreacyjnych atrakcji przygotowanych przez Burmistrza Szubina dla mieszkańców Gminy w ramach obchodzonych w miniony weekend „Dni Szubina”.

Spływ, w którym uczestniczyło 28 miłośników aktywnego wypoczynku, rozpoczął się o godzinie 10.00 nad jeziorem w Sobiejuchach, a zakończył około południa wspólnym grillowym poczęstunkiem na plaży w Wąsoszu.

Inicjatywa ta tradycyjnie zakończyła się sukcesem – pogoda szczęśliwie dopisała, humory uczestnikom również. Nad bezpieczeństwem spływu i sprawnym jego przebiegiem, jak co roku, czuwała grupa instruktorów z Koła Turystów Górskich im. Klimka Bachledy z Kcyni, pod kierownictwem pana Jacka Maćkowskiego, którym w imieniu wszystkich uczestników serdecznie dziękujemy za życzliwość, profesjonalizm i owocną współpracę.

Do zobaczenia na kolejnych trasach kajakowych !!!

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Terminale płatnicze
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Zabiegi dla panów
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)