Dziś mamy 25 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 lipca 2019

Spływ kajakowy po Noteci. Okazja do kontaktu z naturą

fot. pow.

fot. pow.

13 lipca 2019 r. Zarząd Samorządu Mieszkańców nr 1 w Nakle nad Notecią oraz # Klub Turystyki "NOTEĆ" w Występie zorganizowali spływ kajakowy na trasie Chobielin - Nakło.

Podczas spływu można było podziwiać piękno przyrody oraz magiczne zakątki rzeki Noteć, która dopiero z kajaka ukazuje się w pełnej okazałości.

Dał niepowtarzalną sposobność kontaktu z dziką naturą, był doskonałą okazją do zrelaksowania się i wyciszenia oraz spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W jego trakcie można było poczuć bliskość i bogactwo przyrody. Słoneczne promienie towarzyszyły podczas całego spływu jego uczestnikom. Trasa spływu była bardzo malownicza, w jego trakcie można było zaobserwować wiele ptaków żyjących w otoczeniu Noteci. Po dotarciu do Nakła uczestnicy spływu rozpalili ognisko, na którym upiekli pyszne kiełbaski.

Koszty spływu zostały pokryte ze środków SM Nr 1 w Nakle oraz ze środków Starostwa Powiatowego w Nakle. Zarząd SM Nr 1 w Nakle dziękuje mieszkańcom za liczny udział w spływie oraz za wspaniałą atmosferę panującą w jego trakcie.

materiał: Artur Adamczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)