Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

29 października 2018

Spełnij marzenie o własnych czterech kątach

fot. pow.

fot. pow.

Marzysz o własnych czterech kątach, jednak potrzebujesz finansowego wsparcia? Sprawdź najnowszą ofertę kredytową Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią i ciesz się zaciszem własnego mieszkania.

Skorzystaj teraz z oferty atrakcyjnego kredytu mieszkaniowego i spełnij marzenie o własnych czterech kątach. Możesz go wykorzystać nie tylko na budowę lub zakup domu czy mieszkania, ale także na remont lub zamianę. Część kredytu w wysokości do 20% możesz przeznaczyć również na dowolny cel niemieszkaniowy.

Twoje korzyści:
• długi okres kredytowania, nawet do 25 lat,
• atrakcyjne oprocentowanie: WIBOR 3M + 2,25 pp. marży (3,95% na dzień 31.08.2018r.),
• 0% prowizji przygotowawczej,
• kredyt od 100 tys. zł do 600.000 zł,
• możliwość odroczenia spłaty aż o 24 miesiące,
• wakacje kredytowe, nawet do 10 razy w ciągu trwania kredytu (nie częściej niż raz na rok),
• możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez żadnych dodatkowych opłat,
• elastyczne formy spłaty (raty stałe lub malejące).

Kredyt dostaniesz nawet, jeśli masz niewysokie dochody – Twoja zdolność kredytowa może być oceniana łącznie z dochodami kilku kredytobiorców, na przykład Twoich rodziców. Nie zwlekaj. Sprzedaż kredytów w promocyjnych warunkach trwa do 31.12.2018 r. Uzyskanie kredytu uzależnione jest od wyniku badania zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Więcej informacji nt. promocyjnego kredytu mieszkaniowego znajdziesz w placówkach Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią oraz na: www.bsnaklo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego na promocyjnych warunkach wynosi 4,13 %, przy następujących założeniach: okres kredytowania 300 miesięcy, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 223.000,00 zł, oprocentowanie zmienne 3,95 % w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M: 1,70 % oraz marża 2,25 pp., (wskazana marża jest podwyższana o 1,00 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowita kwota do zapłaty 352.029,74 zł, całkowity koszt kredytu 129.029,74 zł, w tym: prowizja przygotowawcza w wysokości 0,00 % liczona od całkowitej kwoty kredytu, tj. 0,00 zł, odsetki za cały okres kredytowania 129.010,74 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19,00 zł, spłata w 300 miesięcznych ratach po 1.173,37 zł, ostatnia rata 1.173,11 zł. W związku z udzieleniem kredytu nastąpi konieczność poniesienia kosztu ubezpieczenia nieruchomości, będącej przedmiotem zabezpieczenia w całym okresie kredytowania (nie wliczono do RRSO, gdyż wysokości tych kosztów nie da się przewidzieć).

Powyższa kalkulacja została sporządzona na reprezentatywnym przykładzie na dzień 31.08.2018 r. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.


Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)