Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2019

Spełniamy Piłkarskie Marzenia. Projekt skierowany do dzieci i młodzieży

fot.pow

fot.pow

Spełniamy piłkarskie marzenia! Już w najbliższą sobotę na Orliku w Mroczy. Startujemy od 15:00!!! Poniżej szczegóły.

O projekcie

Weź udział w testach piłkarskich i motorycznych na Orliku i zrób 1. krok do piłkarskiej kariery!

„Spełniamy piłkarskie marzenia” - to projekt skierowany do dzieci i młodzieży urodzonych w latach 2005 - 2011, który realizowany jest na 160 wyselekcjonowanych boiskach typu Orlik w całej Polsce

Zakłada on przeprowadzenie testów piłkarskich i motorycznych dla grupy minimum 12 tys. młodych piłkarzy i piłkarek. W ramach projektu na podstawie przeprowadzonych testów wyłonionych zostanie 12 najzdolniejszych zawodników i 12 zawodniczek.

Zwycięzcy wezmą udział w unikalnym obozie piłkarskim oraz zostaną objęci monitoringiem profesjonalnych skautów i trenerów piłkarskich.

Nagrody:
1. udział w profesjonalnym FUTURE PLAYER CAMP, podczas którego będziesz miał okazję pracować ze specjalistami na co dzień współpracującymi z czołowymi polskimi piłkarzami
2. monitoring oraz planowanie rozwoju poprzez profesjonalnych skautów piłkarskich oraz trenerów na co dzień pracujących z czołowymi polskimi piłkarzami
3. program pracy indywidualnej przygotowanej przez trenerów i psychologów sportu na co dzień współpracującymi z czołowymi polskimi piłkarzami
4. testy w czołowych polskich i zagranicznych akademiach piłkarskich
5. spotkanie z Maciejem Makuszewskim i Dagmarą Grad.

Uczestnikami projektu "Spełniamy piłkarskie marzenia” mogą być chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2005 - 2011 bez względu na przynależność klubową lub jej brak. W testach będą mogli wziąć udział zawodnicy i zawodniczki w następujących kategoriach wiekowych (godzina rozpoczęcia testów oraz kategorie wiekowe):
0d 15:00 - zawodnicy i zawodniczki urodzeni pomiędzy 1 stycznia 2010 a 31 grudnia 2011.
od 16:00 - zawodnicy i zawodniczki urodzeni pomiędzy 1 stycznia 2008 a 31 grudnia 2009.
0d 17:00 - zawodnicy i zawodniczki urodzeni pomiędzy 1 stycznia 2006 a 31 grudnia 2007.
od 18:00 - zawodnicy i zawodniczki urodzeni pomiędzy 1 stycznia 2004 a 31 grudnia 2005.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Wystarczy przyjść w dniu testów na 30 minut przed swoją kategorią wiekową i zgłosić się do koordynatora projektu w powiecie nakielskim - trenera Daniela Kloska.

materiał: nspsmezar

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    syn, w dniu 28-06-2019 21:23:47 napisał:

    Szkoda ze pseudokoordynator tych testów by nie przeszedł...

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Nowoczesne zabiegi laserowe
Jadalnia / pokój dzienny
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)