Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

07 marca 2018

Sparingowe granie szczypiornistek. Oba mecze okazały się zwycięskie

fot Bartek Łyszczarz

fot Bartek Łyszczarz

We wtorek 6 marca szczypiornistki MLUKS Orlik Kcynia zagrały na wyjeździe dwa mecze #kontrolne z UKS Kasztelan Gołańcz.

W pierwszym meczu podopieczne trenera Bartka Łyszczarza wygrały 13 – 6 (5 – 2). „Od początku nasz zespół miał przewagę. Mogła podobać się gra w obronie oraz organizacja ataku szybkiego. Widać już pewne automatyzmy. Szkoda kilku niewykorzystanych czystych sytuacji pod bramką przeciwnika. Fajnie, że mieliśmy szanse pograć, bo to zawsze lepsze niż sam trening. Jest to dla nas element przygotowań do turniejów ligowych oraz turniejów towarzyskich, w których nasz zespół już niedługo weźmie udział” – przekazał trener Bartek Łyszczarz.

W drugim spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Jacka Kulińskiego również odniósł zwycięstwo. „Początek spotkania był bardzo wyrównany. Nie potrafiliśmy wykorzystać czystych sytuacji pod bramką drużyny z Gołańczy. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej, przechwyciliśmy kilka piłek i spokojnie kontrolowaliśmy grę do końca spotkania wygrywając ostatecznie 17 – 13.” – przekazał trener Jacek Kuliński.

Zadanie realizowanie przez klub MLUKS Orlik Kcynia w ramach dotacji budżetu gminy pozyskanej w konkursie „Rozwoju sportu na terenie Gminy Kcynia na rok 2018”

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)