Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 października 2019

Spacer szlakiem szubińskich miejsc pamięci

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

Muzeum Ziemi Szubińskiej zaprasza do udziału w projekcie # pt. Szubiński wymiar II wojny światowej.

Jednym z działań zaplanowanych przez muzeum jest spacer szlakiem szubińskich miejsc pamięci w sobotę 26 października 2019 r. w godz. 9.00-12.00.

Zapraszamy chętnych do udziału w przedsięwzięciu. Zapisywać się można telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy muzeum do piątku 18 października. Osoby niepełnoletnie pod opieką rodziców, opiekunów lub nauczyciela. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt dofinansowany jest ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu "Patriotyzm Jutra".

Program na sobotę przewiduje:
1. Zbiórkę w Muzeum Ziemi Szubińskiej, zapoznanie z projektem i przebiegiem spaceru po Szubinie szlakiem miejsc pamięci, godz. 9.00
2. Wręczenie pakietu wyżywienia (woda, słodka przekąska), godz. 9.10
3. Rajd szlakiem miejsc pamięci: ul. Szkolna, pl. Kościelny, ul. Kcyńska, ul. 3 Maja, pl. Wolności, ul. Kcyńska, cmentarz.
4. Podsumowanie spaceru szlakiem miejsc pamięci w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Wręczenie okolicznościowego gadżetu - kubka, około godz. 11.30.

materiał: Muzeum Ziemi Szubińskiej

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE PIOTR PASIEKA
Żel UV 5ml
7,50PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Test amortyzatorów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie geometrii kół
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)