Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

"Solidarni z klęską". Wspólnie posadzono 20 tys. sadzonek

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

23 listopada 2018 roku 30 - osobowa grupa z Gminy Mrocza wzięła udział w akcji "Solidarni z klęską" # , podczas której posadzono ponad 20 tys. sadzonek, przez co odnowiono ok. 3,5 ha lasu na terenie leśnictwa Drzewianowo.

Oprócz Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Leszka Klesińskiego, Kierownika Referatu Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska - Waldemara Chudzika oraz Kierownika Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji - Joanny Murawiec, udział w akcji brali głównie ochotnicy z jednostek OSP z terenu Gminy Mrocza. Podziękowania należą się również Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Izabeli oraz Matyldzina, które przygotowały wspaniały poczęstunek.

materiał: Kinga Potoczna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)