Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Śniadanie Wielkanocne w "Słoneczku". Dzieci uczciły ważny dzień

fot. Marzena Mikołajczak

fot. Marzena Mikołajczak

17 kwietnia w nakielskim Przedszkolu „Słoneczko” uroczyście # obchodzono ważny dzień.

Rodzice zadbali o odświętny ubiór dla swoich pociech, panie o dekoracje na stołach oraz przysmaki na świątecznym stole, a dzieci od rana chętnie śpiewały piosenki związane z tematyką Wielkanocy.

Ważnym punktem w obu grupach była tradycja dzielenia jajkiem, składania życzeń, wspólne zjedzenie najważniejszego śniadania w roku. Po śniadaniu przyszła pora na szukanie prezentów na placach zabaw przy przedszkolu.

Dzieci miały okazję znaleźć prezent ukryty w różnych miejscach i czerpać radość z wspólnie spędzonego czasu.

materiał: Marzena Mikołajczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)