Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

"Słodka" wycieczka do Bydgoszczy. Dzieci samodzielnie wykonały słodycze

fot. Katarzyna Sołdan

fot. Katarzyna Sołdan

W dniu 14 października przedszkolaki z grupy "Słoneczniki" z nakielskiego # Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" wybrały się na słodką wycieczkę.

Punktem odwiedzin była "Karmelowa Kraina" w Bydgoszczy, gdzie produkowane są ręcznie robione lizaki, cukierki oraz czekolady.

Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada oraz miały możliwość samodzielnej produkcji własnej tabliczki - co dla niektórych łasuchów okazało się nie lada wyzwaniem, aby kolorowe dodatki zamiast do brzucha ozdobiły czekoladę.

materiał: Katarzyna Sołdan

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)