Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

03 stycznia 2019

Schwytany dzięki czujności właściciela sklepu. Sprawą zajmuje się policja

fot.arch

fot.arch

W dniu 02.01.2019 roku około godziny 14:40 podczas patrolu ul. Rynek# w Nakle nad Notecią funkcjonariusze Straży Miejskiej zostali poinformowani przez właściciela sklepu, iż przed chwilą skradziono jemu towar.

Wskazał on sprawcę, który oddalał się ulicą Rynek. Strażnicy miejscy niezwłocznie udali się za tym mężczyzną i ujęli go. Miał przy sobie towar, który został zwrócony właścicielowi sklepu. Ponadto okazało się, że tego dnia mężczyzna ten dokonał kilku innych czynów zabronionych i wymuszeń rozbójniczych. Został on rozpoznany przez inne osoby poszkodowane. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi nakielska Policja.

materiał: st. insp. Dariusz Chróściński Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)