Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Rywalizowały o puchar burmistrza. Dziewczęta z Kcyni najlepsze

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 11 października rozegrano Mistrzostwa Gminy Kcynia w # Piłce Ręcznej w Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Kcyni.

Zawody zostały rozegrane w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mycielewie w dniu 11.10.2019 r. od godz. 9.00. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie, Szkoły Podstawowej w Mycielewie, Szkoły Podstawowejim. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

Grano systemem gry „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:
SP Rozstrzebowo 7 : 12 SP Mycielewo
SP Dziewierzewo 5 : 12 SP Kcynia
SP Rozstrzebowo 2 : 8 SP Dziewierzewo
SP Kcynia 9 : 3 SP Mycielewo
SP Mycielewo 4 : 9 SP Dziewierzewo
SP Rozstrzebowo 3 : 13 SP Kcynia


Klasyfikacja Końcowa:                  
I Miejsce SP Kcynia 34 : 11            
II Miejsce SP Dziewierzewo 22 : 18 
III Miejsce SP Mycielewo 19 : 25 
IV Miejsce SP Rozstrzębowo 12 : 33 

Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III wręczono puchary oraz dyplomy za miejsce IV dyplom i przekazano gratulacje.

Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panie Halinę Poczobutt z SP w Kcyni, Aleksandrę Kubacka z SP w Dziewierzewie i Panów Bartosza Łyszczarza z SP Rozstrzębowie, Andrzeja Kulczyńskiego z SP w Mycielewie.
Zawody sędziowali: Bartosz Łyszczarz i Andrzej Kulczyński. Organizatorem Mistrzostw była Szkoła Podstawowa w Mycielewie i Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)