Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Rywalizowały o puchar burmistrza. Dziewczęta z Kcyni najlepsze

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 11 października rozegrano Mistrzostwa Gminy Kcynia w # Piłce Ręcznej w Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Kcyni.

Zawody zostały rozegrane w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mycielewie w dniu 11.10.2019 r. od godz. 9.00. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie, Szkoły Podstawowej w Mycielewie, Szkoły Podstawowejim. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

Grano systemem gry „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:
SP Rozstrzebowo 7 : 12 SP Mycielewo
SP Dziewierzewo 5 : 12 SP Kcynia
SP Rozstrzebowo 2 : 8 SP Dziewierzewo
SP Kcynia 9 : 3 SP Mycielewo
SP Mycielewo 4 : 9 SP Dziewierzewo
SP Rozstrzebowo 3 : 13 SP Kcynia


Klasyfikacja Końcowa:                  
I Miejsce SP Kcynia 34 : 11            
II Miejsce SP Dziewierzewo 22 : 18 
III Miejsce SP Mycielewo 19 : 25 
IV Miejsce SP Rozstrzębowo 12 : 33 

Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III wręczono puchary oraz dyplomy za miejsce IV dyplom i przekazano gratulacje.

Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panie Halinę Poczobutt z SP w Kcyni, Aleksandrę Kubacka z SP w Dziewierzewie i Panów Bartosza Łyszczarza z SP Rozstrzębowie, Andrzeja Kulczyńskiego z SP w Mycielewie.
Zawody sędziowali: Bartosz Łyszczarz i Andrzej Kulczyński. Organizatorem Mistrzostw była Szkoła Podstawowa w Mycielewie i Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)