Dziś mamy 22 maja 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
13 maja 2018

Rywalizowali młodzi ciężarowcy. Złote medale dla zawodników Tarpana

Od czwartku, 10 maja w Zamościu odbywały się krajowe mistrzostwa Zrzeszenia #LZS do lat 15 i 17. Co roku jest to przegląd tego, co polskie ciężary mają najlepszego w kategorii młodzik oraz junior młodszy.

MGLKS Tarpan Mrocza reprezentowało dziewięcioro zawodników. Najlepiej spisali się w  kat. 63 kg Monika Marach (U15), w kat. 58 kg Wiktoria Wołk (U17) oraz w kat. 50 kg Wiatrowicz Marcin (U15), którzy zdobyli złote medale. Monika Marach poprawiła o 1 kg rekord Polski w rwaniu. Dziewczęta uzyskały także najbardziej wartościowe rezultaty w punktacji Sinclaira: Monika Marach – 165 kg (75 kg + 90 kg) – 227,39 pkt, a Wiktoria Wołk 175 kg (78 kg + 97 kg) – 243,40 pkt.

Poza tym w zawodach U15 z MGLKS Tarpan Mrocza startowała w kat. 44 kg Marika Twardowska, zajęła 6 miejsce z wynikiem w dwuboju 60 kg (27+33). W kat. 58 kg startowała Angelika Twardowska, która uplasowała się na 4 miejscu uzyskując wynik w dwuboju 90 kg (40+50).Kolejną zawodniczką, reprezentującą mrotecki Tarpan była Patrycja Musiał, która zajęła w kat. 69 kg 4 miejsce z wynikiem w dwuboju 101 kg (42+59).

Marcin Wiatrwoicz uzyskał natomiast wynik w dwuboju 150 kg (70+80). Tarpana reprezentował także Szymon Stasinowski, który w kat. 62 kg uplasował się na 13. miejscu. W zawodach do lat 17 startowali w kat. 77 kg Piotr Kramarz zajmując 9. miejsce oraz w kat. 62 kg Patryk Domiński – 7. miejsce.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Nowe stylizacje
KUCHNIA CHIŃSKA
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Botox
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)