Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Runda rewanżowa rozpoczęta. Koniec zwycięskiej passy

fot. Marcin Klebs

fot. Marcin Klebs

W ostatnią środę, młodzicy klubu LUKS Feniks Mrocza rozpoczęli rundę # rewanżową rozgrywek KPZPN. Niestety po 6 wygranych z rzędu meczach musieli uznać wyższość gospodarzy Krajny Sępólno, która zalicza się do faworytów rozgrywek.

Mecz był bardzo zacięty i piłkarze o korzystny wynik walczyli do ostatniej minuty. Pierwsza połowa to kilka dogodnych sytuacji gospodarzy i gra z kontry piłkarzy Feniksa.

II połowa to sytuacja dokładnie odwrotna. Gospodarze po strzeleniu bramki bardzo dobrze się bronili i starali się wyprowadzać groźne kontry. Szkoda, że o wyniku rozstrzygnął 1 błąd taktyczny mroteckiego zespołu.

Pomimo porażki chłopcy utrzymali bardzo dobre II miejsce w lidze. Na następny mecz udadzą się do Dąbrowy Chełmińskiej.

Krajna Sępólno - FENIKS Mrocza 1-0

Skład: F. Gondek, P. Gondek, J. Chołys, J. Hamowski, S. Moczadło, Sz. Piątkowski, A. Durau, K. Wiese, C. Frankowski, J. Pacholski, K. Deja, B. Pyszka, M. Bąk , D. Wyrzykowski

Drużyna dofinansowana jest między innymi ze środków UiM Gminy Mrocza na rozwój sportu na terenie MiG Mrocza w 2019 roku.

materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)