Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

14 października 2019

Rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim. Rozstrzygnięcie konkursu

fot. Marcin Jankowski

fot. Marcin Jankowski

Uczniowie klas VII i VIII Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 wzięli udział w # szkolnym konkursie „Co wiemy o krajach niemieckojęzycznych”.

Celem głównym było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim oraz kulturą krajów niemieckojęzycznych.  Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu reklamującego kraj, w którym językiem urzędowym jest język niemiecki.

Uczniowie w interesujący sposób przedstawili informacje oraz wydarzenia charakteryzujące wybrane państwa niemieckiego obszaru językowego. Wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Michalina Brzyska klasa 7b
II miejsce: Julia Urszula Szcześniak klasa 7a
III miejsce: Dominik Lipkowski klasa 8b

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci Powerbanka, głośnika bezprzewodowego oraz słuchawek JBL.

Głównym sponsorem było „Stowarzyszenie Razem dla Trójki”, a konkurs zorganizowały: Agnieszka Gagajek oraz Agnieszka Jakś-Jankowska.

materiał: Marcin Jankowski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    :-), w dniu 14-10-2019 22:05:49 napisał:

    Pozdrawiam najlepsze nauczycielki z Trójki :-)

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Budowa stanu surowego
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)