Dziś mamy 13 grudnia 2017, środa, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Rozpoczęła się budowa ciągu pieszo-rowerowego. Prace mają potrwać do połowy grudnia

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

W dniu 9 listopada 2017 r. rozpoczęły się prace na ul. 30-lecia LWP w # Mroczy.

Prace polegają na budowie ciągu pieszo-rowerowego o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 4 cm, podbudowa z kruszywa łamanego o gr. 10 cm, warstwy odsączającej z piasku o gr. 15 cm; długość: 690 mb, szerokość 2,0 m. Ciąg na całej długości odsunięty od krawędzi jezdni. Wykonawcą zadania jest firma P.W. ARES ul. Młyńska 5A, 89-100 Nakło nad Notecią. Koszt zadania: 249 538,71 zł brutto.

Zgodnie z podpisaną umową zakończenie prac planowane jest na 15.12.2017r.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)