Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2017

Rozpoczęła się budowa ciągu pieszo-rowerowego. Prace mają potrwać do połowy grudnia

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

W dniu 9 listopada 2017 r. rozpoczęły się prace na ul. 30-lecia LWP w # Mroczy.

Prace polegają na budowie ciągu pieszo-rowerowego o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 4 cm, podbudowa z kruszywa łamanego o gr. 10 cm, warstwy odsączającej z piasku o gr. 15 cm; długość: 690 mb, szerokość 2,0 m. Ciąg na całej długości odsunięty od krawędzi jezdni. Wykonawcą zadania jest firma P.W. ARES ul. Młyńska 5A, 89-100 Nakło nad Notecią. Koszt zadania: 249 538,71 zł brutto.

Zgodnie z podpisaną umową zakończenie prac planowane jest na 15.12.2017r.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)