Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Rozpoczęła się budowa ciągu pieszo-rowerowego. Prace mają potrwać do połowy grudnia

fot. M. Meirowski

fot. M. Meirowski

W dniu 9 listopada 2017 r. rozpoczęły się prace na ul. 30-lecia LWP w # Mroczy.

Prace polegają na budowie ciągu pieszo-rowerowego o nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 4 cm, podbudowa z kruszywa łamanego o gr. 10 cm, warstwy odsączającej z piasku o gr. 15 cm; długość: 690 mb, szerokość 2,0 m. Ciąg na całej długości odsunięty od krawędzi jezdni. Wykonawcą zadania jest firma P.W. ARES ul. Młyńska 5A, 89-100 Nakło nad Notecią. Koszt zadania: 249 538,71 zł brutto.

Zgodnie z podpisaną umową zakończenie prac planowane jest na 15.12.2017r.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)