Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

03 września 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego w Witosławiu. Nadszedł czas nauki

fot. pow.

fot. pow.

2 września zaczęliśmy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej w Witosławiu.

Uczniowie, nauczyciele i wszyscy zainteresowani stawili się aby przywitać nowy rok szkolny. Pani dyrektor Violetta Erdmann przywitała wszystkich zgromadzonych. Wyraziła wielką nadzieję na pomyślny przebieg tych miesięcy nauki i życzyła wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Podczas apelu głos zabrali również Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza Leszek Klesiński oraz Łukasz Piotrowski. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas wraz z wychowawcami.

Materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Elewacje
Budowa domu pod klucz
Botox i kwas hialuronowy
Usta - powiekszanie
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)