Dziś mamy 28 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2020

Rozpoczął się cykl zebrań sprawozdawczych. Strażacy ochotnicy podsumowali miniony rok

fot. MM

fot. MM

W ostatni piątek w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle zorganizowano # zebranie sprawozdawcze. Druhowie jako pierwsi w powiecie dokonali podsumowania roku 2019 oraz przedstawili plan działalności na rok bieżący.

Zebranie tradycyjnie rozpoczęło się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odegrania strażackiego hymnu. Następnie wszystkich druhów i specjalnie zaproszonych gości powitał przewodniczący zebrania, prezes nakielskiej OSP dh Bogdan Walkowiak.

Wśród gości nie zabrakło m.in. wiceprezesa Zarządu Głównego ZOSP RP pełniącego jednocześnie funkcję prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Toruniu dh Zdzisława Dąbrowskiego, Komendanta Powiatowego PSP w Nakle bryg. Sławomira Reszkowskiego, prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nakle dh Stefana Kubickiego, komendanta nakielskiej Straży Miejskiej Romana Frąckowiaka, a także przedstawicieli władz samorządowych – starosty nakielskiego Tadeusza Sobola oraz sekretarza gminy Nakło Krzysztofa Kopiszki.

Zanim przystąpiono do przedstawiania sprawozdań za rok 2019, wręczono wyróżnienia za współzawodnictwo w minionym roku.

Tym samym pierwsze miejsce przypadło Piotrowi Zakrzewskiemu, drugie Krystianowi Płatkowi, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Rafał Zakrzewski.

W dalszej kolejności druhowie zapoznali się ze sprawozdaniami: z działalności zarządu OSP; Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych; finansowym; Orkiestry Dętej oraz komisji rewizyjnej. Zgodnie z oczekiwaniami, zarząd jednogłośną decyzją otrzymał absolutorium.

Jednym z ostatnich punktów było przedstawienie planu pracy oraz planu finansowego na rok 2020, który jest szczególny dla druhów z nakielskiej jednostki. Wszystko dlatego, że w roku bieżącym OSP w Nakle obchodzić będzie swoją 200. rocznicę istnienia.

W związku z tym w maju zaplanowano huczne obchody tego wydarzenia. Na zakończenie zebrania, goście zostali zaproszeni na krótki koncert orkiestry OSP pod kierunkiem Krzysztofa Marlewskiego.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -11 (13)

  n, w dniu 18-01-2020 14:05:51 napisał:

  ćpuny z bydgoskiej ulicy gdzie oni do straży pijoki cholerne .............

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -13 (13)

  i, w dniu 18-01-2020 14:06:59 napisał:

  wyglądo jak gówno z klozety

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Strażak, w dniu 18-01-2020 19:02:10 napisał:

  Panowie lipa ludzi garstka czas zmienić władze.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Koloryzacja - nowoczesne techniki
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Usta - powiekszanie
Meble łazienkowe
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Higiena w kuchni to coś więcej niż czyste ręce. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

O higienie przygotowania i spożywania posiłków uczymy się już od najmłodszych lat. #Czyste ręce, dokładnie umyte warzywa i owoce, sprawdzanie daty przydatności do spożycia – to podstawowe zasady higieny w kuchni. Jednak to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Dietetyk podpowiada, na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas przygotowania i spożywania posiłków.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)