Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Rozmawiali o bezpieczeństwie. Dzielnicowy na spotkaniu z uczniami

fot.pow

fot.pow

Asp. Szymon Kujawa z mroteckiego komisariatu spotkał się z uczniami szkół w Anielinach i Witosławiu# by porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Młodzież usłyszała wiele cennych rad.

W Szkole Podstawowej w Witosławiu i Zespole Szkół Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach dzielnicowy z Mroczy, asp. Szymon Kujawa spotkał się z uczniami, by porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Mundurowy przypominał o korzystaniu ze strzeżonych kąpielisk, przestrzegał przed wypoczynkiem nad wodą bez nadzoru osób dorosłych i mówił o niebezpieczeństwach związanych z nieodpowiedzialnymi zabawami na kąpieliskach. Nie zabrakło też informacji na temat właściwego zachowania na terenach leśnych, szczególnie policjant zwracał uwagę na przestrzeganie przepisów pożarowych.

Mowa była również na temat zasad ruchu drogowego z jednoczesnym przypomnieniem o konieczności wyposażania się w elementy odblaskowe podczas przemieszczania się po trasach.

Dzielnicowy prosił też słuchaczy o ostrożność podczas pomocy rodzicom przy pracach polowych oraz rozwagę podczas zabaw w domu i w jego najbliższej okolicy.

W spotkaniach z asp. Szymonem Kujawą udział wzięło łącznie 38 przedszkolaków oraz ponad 100 uczniów klas I – VII.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Remonty mieszkań
Botox zmarszczki lwie
Meble kuchenne
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Nowoczesny styl
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)