Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Rozmawiali o bezpieczeństwie. Dzielnicowy na spotkaniu z uczniami

fot.pow

fot.pow

Asp. Szymon Kujawa z mroteckiego komisariatu spotkał się z uczniami szkół w Anielinach i Witosławiu# by porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Młodzież usłyszała wiele cennych rad.

W Szkole Podstawowej w Witosławiu i Zespole Szkół Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach dzielnicowy z Mroczy, asp. Szymon Kujawa spotkał się z uczniami, by porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Mundurowy przypominał o korzystaniu ze strzeżonych kąpielisk, przestrzegał przed wypoczynkiem nad wodą bez nadzoru osób dorosłych i mówił o niebezpieczeństwach związanych z nieodpowiedzialnymi zabawami na kąpieliskach. Nie zabrakło też informacji na temat właściwego zachowania na terenach leśnych, szczególnie policjant zwracał uwagę na przestrzeganie przepisów pożarowych.

Mowa była również na temat zasad ruchu drogowego z jednoczesnym przypomnieniem o konieczności wyposażania się w elementy odblaskowe podczas przemieszczania się po trasach.

Dzielnicowy prosił też słuchaczy o ostrożność podczas pomocy rodzicom przy pracach polowych oraz rozwagę podczas zabaw w domu i w jego najbliższej okolicy.

W spotkaniach z asp. Szymonem Kujawą udział wzięło łącznie 38 przedszkolaków oraz ponad 100 uczniów klas I – VII.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Meble pokojowe
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Jadalnia / pokój dzienny
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)