Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Rozegrano Międzynarodowy Turniej Tenisa. Rywalizowało 27 zawodników

fot. Weronika Marzyńska

fot. Weronika Marzyńska

Dnia 9 listopada 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w # Ślesinie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Miast Partnerskich.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Sławomir Napierała – Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią wraz z Markiem Ošťádal – Starostą czeskiego Naklo, miasta partnerskiego. Obecni również byli Jan Grabarski – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią, Anna Mrozek – prezes spółki Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią oraz Ewa Miłosierna – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie.

Do turnieju przystąpiło 27 zawodników, którzy rywalizowali w 4 kategoriach indywidualnych:

- kategoria Open:
1m - Pavel Prazdny
2m - Piotr Kozioł
3m - Paweł Pałubicki
4m - Wojtech Plachy

- kategoria Amator:
1m - Vaclav Skrabal
2m - Grzegorz Totoń
3m - Sławomir Sitarek, Hubert Gabryszewski, Tomasz Wojciechowski

- kategoria Kobiety:
1m - Zuzanna Sitarek
2m - Magdalena Malik
3m - Aleksandra Malik

- kategoria Szkoła Średnia:
1. Grzegorz Totoń
2. Adrian Sztubiński
3. Maksymilian Holec

Nagrody w postaci pucharów, nagród rzeczowych oraz dyplomów wręczyli Sławomir Napierała – Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Marek Ošťádal – Starosta czeskiego Naklo.

Po rywalizacji indywidualnej reprezentacje miast zmierzyły się w meczu o Puchar Przechodni. Po zaciętej walce wynikiem 5:4 zwyciężyli Czesi.

Nakło nad Notecią reprezentowali: Sławomir Sitarek, Piotr Kozioł, Marek Totoń, Jarosław Cebrat, Dariusz Fuerst, Sławomir Biernacki, Paweł Pałubicki.

Drużyna z czeskiego Naklo zagrała w składzie: Pavel Prazdny Junior, Pavel Prazdny Senior, Wojtech Plachy, Vaclav Skrabal, Zbynek Plachy.

materiał: Weronika Marzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)