Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

30 maja 2018

Rodzinnie i wesoło. Przedszkole zorganizowało piknik na przystani

foto: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

foto: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

29 maja na Przystani Powiat Nakielski odbył się Piknik rodzinny dla rodziców i ich #dzieci zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle.

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Przybyłych gości powitała dyrekcja przedszkola życząc wszystkim udanej zabawy. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji w tym mobilne boisko do piłki nożnej, dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw. Fantastyczną oprawę muzyczną, zabawy i konkursy zapewnił DJ Marcin. Na wszystkich czekały dania z grilla oraz słodki poczęstunek.

Za pomoc w organizacji pikniki dziękujemy Panu Łukaszowi Bzdawka, DJ Marcinowi za oprawę muzyczną, rodzicom za słodkie przysmaki, a dzieciom z okazji ich święta życzy, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i, aby trwało jak najdłużej. Pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Materiał: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Meble kuchenne
MEBLE PIOTR PASIEKA
Czytniki kodów kreskowych
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Budowa magazynów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)