Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 marca 2018

Rewia mody z okazji Dnia Kobiet. Dzieci poczuły się jak prawdziwe gwiazdy

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

Jest jeden, szczególny dzień, w którym wszystkie panie zarówno te małe, jak i te duże mają #swoje święto. W czwartek 8 marca dzieci z Przedszkola Reksio świętowały w niecodzienny sposób Dzień Kobiet.

Z tej okazji w przedszkolu odbył się najprawdziwszy pokaz mody. Tego dnia dzieci nie przyszły ubrane do przedszkola całkiem zwyczajnie, lecz miały na sobie przepiękne stroje. Każdy przedszkolak swoje stylowe ubranie mógł zaprezentować na wybiegu, gdzie poczuł się jak prawdziwa gwiazda.

Mogliśmy zobaczyć przeróżne kreacje i zestawienia stylu. Tego typu zabawa bardzo spodobała się przedszkolakom, które czuły się na pokazie jak ryby w wodzie. Oczywiście, jak to bywa na takich pokazach, nie zabrakło również błysku fleszy.

Na zakończenie, żeby tradycji stało się zadość, chłopcy wręczyli swoim Paniom i koleżankom piękne kwiatki. Potem był już tylko czas na konkursy i świetną wspólną zabawę.

Materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)