Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

30 maja 2020

Reprezentanci gminy Szubin odnoszą sukcesy nie tylko w szachach

Stało się. Jeśli w ciągu ostatnich trzech miesięcy w powiecie nakielskim panowały szachy i #niektórzy mieli już dość oglądania figur królewskiej gry, to mam smutną wiadomość. Kolejni reprezentanci gminy Szubin startują w zawodach warcabowych organizowanych na całym świecie i wszystko wskazuje na to, iż będą pojawiać w lokalnych mediach równie często.

Koordynatorem działań w tym zakresie jest klub I LO Szubin, który jest zorganizowany na portalach: Chess.com, Lichess i Lidraughts. W amerykańskiej Dominikanie odbył się kolejny turniej warcabów stupolowych Asoc DN Dominican Republic Arena z udziałem reprezentantów krajów z całego świata. Grano tempem 3+2 w czasie 80 minut. Po analizie tabeli wyników można wysnuć wniosek, iż młodzież czyni stałe postępy. Te wszystkie turnieje skierowane są głównie dla dorosłych ! Rezultaty juniorów gminy Szubin w klasyfikacji ogólnej przedstawiały się następująco: V miejsce Kacper Białecki (SP 1 / I LO Szubin), VIII miejsce Alan Ufnal (SP 1 / I LO / SzDK Szubin), XII miejsce Kamil Białecki (SP 1 / I LO Szubin), XIII miejsce Julia Rocławska (I LO Szubin), XIX miejsce Sandra Ufnal (SP 1 / I LO / SzDK Szubin).

Materiał: PS

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Bon upominkowy
Budowa magazynów
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Meble kuchenne
Zabiegi odmładzające
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)