Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 sierpnia 2019

Remont ul. Leśnej stał się faktem. Położono już pierwszą warstwę asfaltu

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 23.07.2019 r. Wójt Gminy Sadki - Dariusz Gryniewicz podpisał umowę z wykonawcą # REDON Nakło spółka z o.o. reprezentowana przez Prezesa Spółki Andrzeja Trudzińskiego w sprawie inwestycji Remont drogi gminnej ulicy Leśnej w Dębowie na odcinku 1,51km.

W dniu 5.08.2019 r. Wykonawca rozpoczął roboty budowlane mające na celu wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 1,51km. Wykonawca obecnie wykonał nawierzchnię - pierwszą warstwę nakładki asfaltowej, następnie zostaną wykonane zjazdy oraz rowy odwadniające, a na koniec zostanie ułożona nowa warstwa asfaltowa ścieralna i zostaną utwardzone pobocza jezdni.

Gmina Sadki złożyła wniosek o dofinansowanie ww. zadania z Funduszu Dróg Samorządowych w ramach naboru nr 1/2019/FDS. Zadanie to znalazło się na liście podstawowej wskazującej do otrzymania 55% dofinansowania.

materiał: Michalina Zygmunt UG Sadki 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    Olo, w dniu 09-08-2019 12:20:37 napisał:

    Brawo panie wójcie

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Kanapa
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Masaż leczniczy
Meble pokojowe
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)