Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

21 maja 2020

Remont ślesińskiego WDK coraz bliżej. Pracami zajmie się firma z Olszewki

Wiadomo już, jaka firma zajmie się remontem Wiejskiego Domu Kultury w #Ślesinie. Obiekt przejdzie gruntowną przebudowę.

Przypomnijmy, w ramach termomodernizacji i przebudowy zostaną wyburzone i rozebrane wewnętrzne elementy budynku, postawione będą nowe ścianki działowe, zostanie założona nowa instalacja wodociągowa, elektryczna oraz wentylacja. Ściany i sufity zostaną docieplone, a instalacja centralnego ogrzewania zostanie wymieniona. zewnątrz zostanie wykonany nowy podest, naprawione będą schody i tarasy, a drzwi i okna oprócz remizy strażackiej zostaną wymienione. Zdemontowane zostaną kraty w oknach i nastąpi wymiana parapetów.

Termin zakończenia wszystkich prac minie z końcem listopada bieżącego roku. Remontem zajmie się wyłoniona w drodze przetargu firma -  Zakład Bud - Mar Marek Żołecki z Olszewki za kwotę 958 tys. zł, która była najniższa z wszystkich siedmiu zgłoszonych ofert do przetargu.

Oceń artykuł: 17 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (26) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Tak, w dniu 22-05-2020 07:35:24 napisał:

  Kto inny mógł się zająć remontem jak nie Olszewka haha Ciekawe kiedy wszystko się wyda i zacznie działać prokuratura. Zawsze zaoferuje najniższą cenę w przetargu bo wie po prostu jaka wystarczy. Zrobienie po kosztach nie jest problemem bo wie, że wygra każdy przetarg więc i tak odkuje się na kolejnych wygranych. Bo w biznes to trzeba potrafić się bawić i mieć haha A teraz niech rusza lawina komentarzy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Fan fachowej pracy , w dniu 22-05-2020 07:53:19 napisał:

  Tak- Ciekawe, kiedy prokuratura zacznie działać w Twojej sprawie i przestaniesz być anonimowy. Takie wnioski to wyciągasz na podstawie swojej działalności ?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Henio, w dniu 22-05-2020 09:19:01 napisał:

  Mnie się wydaje że sam przetarg może się odbywać zgodnie z prawem bo i tak zawsze może się pojawić firma tańsza i ten Pan może przegrać. Bardziej skłoniłbym się żeby sprawdzić z jakich materiałów to jest robione i czy z zgodnie ze specyfikacją z przetargu. Klamka do drzwi może kosztować 30zl albo 300zl ważne co jest w specyfikacji i kto to odbiera. Nie twierdzę że tak jest ale jakiś organ powinien to sprawdzić (z wiadomych powodów nie z Nakla)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (5)

  tomek, w dniu 22-05-2020 10:32:58 napisał:

  po co są wydawane pieniądze na remonty Nok na Swietlice jak i tak tam się nic nie dzieje

  odpowiedz

  • 2 (2)

  tomek, w dniu 22-05-2020 11:05:21 napisał:

  zawsze najniższa ciekawe

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Elo, w dniu 23-05-2020 11:14:36 napisał:

  W przetargach jest taki magiczny zapis (pracę których nie można było przewidzieć na etapie składania przetargu). Chciałbym aby sprawdzić jak skończyły się poprzednie pracę tego pana. Jeśli miasto finalnie do nich zawsze dokłada to temat jest śmierdzący, jeżeli tak nie jest to firma ta jest krystalicznie czysta i można właściciela cmoknąć w pomke

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Michał , w dniu 23-05-2020 14:09:35 napisał:

  Sorki że nie na temat ale ta Elewacja na Jackowskiego to jest osrana czy taka musi być? Może się wypowiesz jeden z drugim ? Bo z taką robota to wy chłopaki do panstwowki się nie pchajcie :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Fan fachowej pracy, w dniu 23-05-2020 16:01:36 napisał:

  W tym miejscu, w którym robili ja specjaliści od komentowania powyżej. Ani umiejętności, ani porządnych materiałów. Sprawdzać specyfikacje chcą i odbiory robić. Wolne żarty.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kanapa
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Naczepa platforma
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)